Genel Bilgi

Bikini Seçimi Nasıl Yapılır?


Bikini seçimi yaparken mutlaka vücudunuzu tanıyarak seçmeniz önemlidir. Vücudunuza uyumlu olması daha şık ve rahat etmenizi sağlayacaktır. Eğer vücudunuz atletik vücuda sahipseniz yani omuzlarınız geniş, kalçanız dar vücuda sahipseniz tüm vücudunuz dışarıdan eşit görülmesi istiyorsanız şort bikiniyi tercih etmeniz gerekmektedir. Vücudunuzun yapısı üçgen vücutsa yani omuzlarınız dar kalçanız geniş ise renk seçeneği açık altta ise daha koyu renkli bikiniler tercih edilmesi gerekmektedir. Boyundan bağlamalı bikini seçmeniz omuzlara dikkat çekmeyi olanak sağlamaktadır. Arkadan bağlamalar bikiniler üstü ince altı kalın olanlar tercih etmesinde yarar vardır.

İnce Belli Olan Kişiler Bikini Seçimi Nasıl Yapmalıdır?


İnce belli hanımların daha çok bel kısmının vurguladığı yerleri yani kıvrımları gösterecek bikini modeli tercih etmeleri gerekmektedir. Acık renkli geometrik şekilleri olan bikinileri tercih etmeleri hem sizi daha uzun hem de fit vücutlu göstermesine olanak sağlar.

Geniş Omuzlara Sahip Bir Kişiler Bikini Secimi Nasıl Olmalıdır?


Geniş omuza sahip bir bayan iseniz mutlaka desenleri büyük ve renkleri koyu bikiniler tam size göre olacaktır. İki omuzlu seçiminiz daha dar ve kilolu gösterecektir. Sizi bunun yerine tek omuzlu ve geometrik şekilli bir bikini seçiminiz olması daha zayıf ve dengeli olmasına yardımcı olur.

Bacakları Kısa Kişilerin Bikini Seçimi Nasıl Olmalıdır?


Boyunuz kısa olmasından dolayı bacakları kısa olmasından dolayı bikini seçiminizi uzun ve yukardan olması kısa bacaklarınızı zayıf ve uzun görülmesine sebep olmaktadır. Desenli olmasına dikkat etmeniz, belinizin kıvrımlarına dikkat çekmeye sebep olacaktır. Bikinide desenler dik şeklin de olması kilolu bayan iseniz olduğundan zayıf gösterecektir sizi. Kısa boyunlu hanımlar şort tarzı bikinileri seçmek kilolu ve olduğunuzdan daha kısa görülmesine sebep olacaktır. Böylelikle yaza daha şık görünümde girebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı