Bedava Pubg Mobile UC 2022 Ücretsiz Uc

PUBG Mobile’da UC ile yapabileceğiniz birçok şey bulunmakta. Birçok kullanıcının merak ettiği bedavaya ban yeme riski olmadan UC alma yöntemlerini sizler için bu yazımızda derledik. Dilerseniz başlayalım.

PUBG Mobile, son yılların en popüler mobil oyunlarından birisidir. PUBG oyununun PC versiyonundan esinlenerek, mobil cihazlara getirilmiş bu oyun günümüzde milyonlarca kişi tarafından oynanmaktadır. Oyunun bu kadar popüler olmasının nedenlerinden birisi de şüphesiz, arkadaşlarınızla keyifli ve heyecanlı vakit geçirebileceğiniz oyunlardan bir tanesi olmasıdır.

PUBG Mobile’da bulunan UC, kur farkından dolayı oldukça pahalıdır. Bu nedenle her PUBG oyuncusu UC alamamakta ve özel fırsatlardan mahrum kalmaktadır. PUBG Mobile UC parası ile oyun içi kozmetikler, kaplamalar, kıyafetler ve silah skinleri satın alabilirken, her sezon yenilenen Royale Pass Elite ve Royale Pass Elite Plus satın alabilirsiniz.

Aşağıdaki yazımızdan siz de bedavaya PUBG Mobile oyununda UC satın alabilir ve avantajlı içeriklerin yanında Royale Pass gibi oyun oynadıkça birçok ödül veren özel görevleri satın alabilirsiniz. Ayrıca buradaki yazımızdan PUBG Mobile bilgisayardan nasıl oynanır öğrenebilirsiniz.

Lipton PUBG Mobile ücretsiz UC almak. kullanabileceğiniz UC’ları ücretsiz kazanmak ister misiniz? O zaman hemen ziyaret edin!

Dünyanın en büyük yiyecek ve içecek şirketlerinden PepsiCo’nun içecek grubu markalarından Lipton Ice Tea’nin Miramar’ın çöl sıcaklarına ve kum fırtınalı havasına iyi gelecek bir haberi var.

Lipton Ice Tea & PUBG Mobile kampanyası kapsamında @kazandirio’yu indirenler Lipton Ice Tea açma halkalarındaki kodu girerek kazanacağı UC kodunu MidasBuy sitesinde aktive edip UC toplamaya başlayabilir!

Kampanya Katılım Koşulları

  • Kampanya 30 Eylül 2020 tarihine kadar 200 ml, 330 ml ve 500 ml kutu Lipton Ice Tea ürünlerinde geçerlidir. Üst kısmında boşluk olmayan kutu açma halkalarının altında 10 haneli Lipton şifresi yer almaktadır, bu şifreleri KazandıRio mobil uygulamasına giren herkes PUBG Mobile oyununda geçerli 10 UC değerinde PUBG Mobile hediye kodu kazanır.
  • Bu kodu www.midasbuy.com/tr/redeem/pubgm adresinde ilgili alana PUBG Mobile profil numaralarıyla birlikte giren herkes kod başına oyun içinde geçerli 10 UC kazanacaktır.
  • PUBG Mobile profil numaranız oyun içi menüsünde sağ üstteki profil sekmesindeki 10 haneli numaradır.
  • Şifreler yalnızca bir kere kullanılabilir.
  • Promosyona katılım için KazandıRio uygulaması üzerinden yapılan işlemler ücretsizdir. PEPSİ-COLA SERVİS VE DAĞITIM LTD. ŞTİ. veya FRUKO MEŞRUBAT SANAYİ LTD. ŞTİ. promosyon süresince promosyon koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
  • Ayrıca promosyon gerekli görülmesi durumunda herhangi bir neden gösterilmeksizin durdurulabilir veya sona erdirilebilir.
  • Promosyona ilişkin değişiklikler www.lipton.com.tr web sayfası veya KazandıRio uygulaması üzerinden duyurulacak olup her bir değişiklik kişiler bakımından hüküm ifade edecektir. Kampanyaya 18 yaşından küçükler katılamaz.
  • Promosyon kapsamındaki www.lipton.com.tr internet sitesi ve KazandıRio uygulamasının kullanımı ile ilgili olan tüm riskler kullanıcının sorumluluğundadır.
  • Bu kapsamda meydana gelecek hiçbir neden ile PEPSİ-COLA SERVİS VE DAĞITIM LTD. ŞTİ. veya FRUKO MEŞRUBAT SANAYİ LTD. ŞTİ. sorumlu değildir ve kullanıcılara hiçbir şekilde tazminat ödemeyecektir. PUBG Mobile ücretsiz UC kazanabilirsiniz.
Başa dön tuşu
Kapalı